Yale ERC050VGN36TE085
Year of Production
2016
Hours of operation
1,410 h
Location
WEST SENECA, New York
Country
United States
Mascus ID
AFC16841
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
A968N14490P
Extra information
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.