CAT FKTHT60W
Print
INFO
Type of Product Group
Telescopic handlers
Brand / model
CAT FKTHT60W
Location
Olathe, Kansas
Country
United States
Mascus ID
13A79BE7
PRICE
Currency selection
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Internal stock no.
9CR47859
Manufacturing / Serial number
RGN0908-1
Extra information
- FOLEY WORK READY ATTACHMENT -
CARRIAGE, STANDARD 72"
CARRIAGE, STANDARD 72"
FORK, PALLET 2.36" X 6" X 60"